• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Haritası
IP ADRESİNİZ
ip adresi

GELEN HİZMETLER

 • TOSYA DEVLET HASTANESİ
Tosya Devlet Hastanesi 1938 yılında hizmete açılmış, 1943 yılındaki depremde yıkılmış 1948 yılında tekrar hizmete açılmıştır. 1972 yılında ve 1990 yıllarında yapılan ek hizmet binaları yapılmış, 2009 yılında idari kat ve diyaliz servisi olarak ek bina hizmete girmiştir. 2011 yılında sağlık bakanlığı sağlıkta dönüşüm projesi kapsamında 1943, 1972 ve 1990 yıllarında yapılan binalar yıkılarak 75 yataklı modern TOSYA DEVLET HASTANESİ açılarak Tosyalıların hizmetine sunulmuştur.

Tosya Devlet Hastanesinin yapımı ile ilgili her safhada maddi manevi katkı sunan herkese sonsuz teşekkürler.
 • ÜÇOLUKLARI
Kendi kaderine terk edilmiş ve mezbelelik bir durumda olan Üçolukları Mesire alanı Tosya Belediye Başkanlığınca yapılan ilave yapılar ve iyileştirme çalışmaları sonucunda Tosyalıya layık bir mesire alını oluşturulmuştur. 2012 yılında Tosyalıların kullanımına açılmıştır.

Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.
 • PARKE ÜRETİM TESİSLERİ

Tosya Belediyesi Parke üretim tesislerinde yeni makina ve ekipmanlarla desteklenerek daha kaliteli ve sağlam parke üretirken üretimi de iki katına çıkarmıştır.

Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler

 • KAPALI ZEBZE VE MEYVE PAZARI
Şehir içinde bulunan ve pazartesi günleri şehir trafiğini alt üst eden sebze pazarı, Pirinç parazırının altında bulunan alana modern bir zebze pazarı yapılarak halkın kullanımına sunulmuştur.

Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler

 • SICAK ASFALT PLENTİ
Şehir içi asfalt çalışmalarında büyük ihtiyaç duyulan sıcak asfaltı üretmek üzere Tosya Belediye Başkanlığınca sıcak asfalt plenti kurularak sıcak asfalt üretimine başlanmıştır.


Büyük hallerle ve neredeyse bedelinin daha fazlası iş karşılığı yaptırılan Sıcak asfalt plentinin aradan geçen yıllara rağmem çalıştırılmamış olması atıl yatırım hissiyatını yeşertmektedir...

Acaba kandırıldık mı?

 

 • KÜLTÜR MERKEZİ

1990'lı yılların başlarında temeli atılan ancak aradan geçen onlarca yıla rağmen bir türlü bitirilip açılamayan Kültür Merkezi 2016 yılı sonunda Tosya Belediyesine devredilmiş ve belediyece resmi olmasa da yıl sonu itibarı ile hizmete açılmıştır.

 • HUZUREVİ İNŞAATI

Tosyalı hayırsever vatandaşlar tarafından temeli ve kaba inşaatı yapılan daha sonra ilgili bakanlığa inşaatı bitirmek üzere teslim edilen Huzurevi ilgili bakanlıkça gerekli çalışmalar yapılarak 2016 yılı başında hizmete açılmıştır


 • KÖSENÇAYIRI GÖLETİ


1963'lü yıllarda Tosyalılar tarafından bir dernek kurularak başlanılar kösençayırı göleti uzun zaman sonra DSİ tarafından yapılarak Tosyalıların hizmetine sunulmuş ancak zamanla gölet rusubatla dolmuş ve yeterli ölçüde yararlanılamaz duruma gelmiştir. Tosya Sivil Toplum Kuruluşlar Birliği ve belediye tarafında yapılan girişimler sonucunda nihayet 2014 yılında ihale işlemleri yapılarak göletin yükseltilmesine karar verilmiş ve onarım işlemleri bitiminde 2015 yılında bitirilerek Tosyalıların hizmetine sunulmuştur.  

 • PİS SU ARITMA

Aşağı ovanın yıllardır en büyük problemlerinden biri olan Tosya Kanalizasyonu bundan böyle arıtma tesisinden geçtikten sonra aşağı ovaya ulaşacak ve belli hastalıkların önüne geçilmiş olacaktır.

Atıksı arıtma tesisi 2015 yılında hizmete girmiştir.

 • ÇARŞI ALT YAPI HİZMETLERİ

Yıllardır ihmal edilmiş ve yerel siyasilerin el atmaktan korktukları alt yapı hizmetleri açısında çok eksiği olan Çarşı içi alt yapısı elden geçirilmiştir.

TOSYALI-DER
Takvim
NAMAZ VAKTİ
Hava Durumu